Війна

На війні загинули Сергій Семчишин, Володимир Недільський та Богдан Серемчук

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У четвер, 22 грудня, прийшли трагічні новини про загибель трьох прикарпатців.

На війні загинули Сергій Семчишин з Калуша, Володимир Недільський з Печеніжинської ТГ та Богдан Серемчук з Тисмениччини, пише Репортер.

Сергій  Семчишин

Семчишин

Загинув у бою за Україну, її свободу та незалежність калушанин Сергій Семчишин, повідомляє Калуська міська рада.

Сержант Сергій Семчишин став на захист рідної землі 29 серпня 2022 року.

46 річний старший стрілець десантно-штурмового взводу, мужньо виконавши свій військовий обов’язок, загинув у бою за Україну 20 грудня в районі населеного пункту Кремінна Сєвєродонецького району Донецької області.

Командування військової частини відзначило, що боєць функціональні обов’язки виконував відмінно. Стійко переносив інтенсивні навантаження.

Загибель бійця Сергія Семчишина – непоправна втрата для кожного з нас, Калуської громади, нашої держави. Щирі співчуття родичам. Сумуємо разом з вами.

 

Володимир Недільський

20 грудня Україна втратила ще одного відважного сина, патріота, Героя, захисника Володимира Недільського, повідомляє Печеніжинська ТГ.

Чоловік, син, брат, друг, товариш, побратим… Цвіт нації – занадто велика ціна свободи та незалежності. Йому б тільки жити, кохати…. Йому тільки 32 роки….Та він віддав за Батьківщину найцінніше – життя.

Володимир добровільно став у ряди воїнів, щоб дати відсіч ворогу. Захищаючи Україну служив у 65 окремій механізованій бригаді.

До останнього залишався вірним військовій присязі та українському народу. Героїчно загинув в Запорізькій області.

Віддав життя заради свободи, мирного життя та вільної України. Він назавжди залишиться в нашій пам’яті вірним сином українського народу та відважним воїном. Не забудемо про його подвиг!

Щирі співчуття рідним. Спочивай з Богом, Воїне! Хай Господь дарує Царство Небесне та вічний спокій!

 

Богдан Серемчук

Захищаючи Україну від російської агресії, загинув Богдан Серемчук із села Милування, повідомляє Тисменицька міська рада.

Народився Богдан Серемчук 2 липня 1975 року у селі Олешів. Проживав у селі Милування, служив в АТО, був резервістом. З перших днів війни став на захист нашої держави.

Богдан був старшим солдатом, старшим навідником кулеметного відділення кулеметного взводу стрілецького батальйону однієї з військових частин.

Загинув 19 грудня 2022 року під час артилерійського обстрілу, завданого військовими формування російської федерації, отримавши смертельні поранення поблизу населеного пункту Яковлівка Бахмутського району Донецької області.

Тисменицька міська рада висловлює щирі співчуття рідним та близьким Захисника, який віддав життя та Україну.

 

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.