Війна

На війні загинули прикарпатці Володимир Гаман, Василь Щербина, Андрій Скорейко, Андрій Карпенюк, Віталій Черкас, Василь Макарчук

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На війні загинули Володимир Гаман з Надвірнянщини, Василь Щербина з села Нижнів та Андрій Скорейко з Городенківщини. Також стало відомо, що загинуло троє захисників з Коломийської громади – Андрій Карпенюк, Віталій Черкас, Василь Макарчук

Про це повідомляють місцеві органи влади, пише Репортер.

Володимир Гаман

Гаман

На Сумщині загинув військовий з Надвірнянської громади Володимир Гаман. Про це повідомляє очільник громади Зіновій Андрійович.

Сьогодні знову смуток огорнув родину світлої людини – жителя села Мирне Гамана Володимира Андрійовича 20.02.1978 р.н., який загинув, захищаючи нас від нещадного ворога на Сумщині…

Від 2014 року він щороку ніс службу у зоні АТО. Пройшов майже всю Донеччину – побував у всіх гарячих точках.

За досягнуті результати у службовій діяльності неодноразово отримував нагороди.

Володимир – яскравий приклад мужності нашого народу. Народу, який хоче і прагне жити в мирі, але коли ворог приходить на поріг стає на захист свої землі, свого роду…

Війна забирає найкращих, щирих, справжніх патріотів. Вона забирає найдорожчих із їхніх родин, позбавляє рідних можливості обійняти, почути голос, сказати такі важливі слова… Та вона не може забрати їх душі, які тепер стоятимуть на сторожі нашої незалежності у небесному війську…

Василь Щербина

У війні проти російських окупаційних військ загинув Василь Щербина з села Нижнів.

В російсько-українській війні на Донецькому напрямку загинув наш земляк, солдат Василь Щербина, 1992 р.н. з села Нижнів, повідомляє Тлумацька міська рада.

Мужній воїн захищав українську землю і ціною власного життя виборював право нашої нації бути вільною. Він назавжди залишиться у пам’яті земляків як справжній українець та захисник України, який стояв за правду та справедливість.

Андрій Скорейко

5 червня 2024 року в ході виконання бойового завдання, захищаючи волю і незалежність України у війні з російськими окупантами, внаслідок мінометного обстрілу поблизу населеного пункту Роздолівка, Бахмутського району Донецької області, загинув солдат Скорейко Андрій Георгійович 1975 року народження, мешканець села Тишківці.

Про це повідомляє Городенківська міська рада.

З 5 червня 2024 року і до сьогодні вважалося, що захисник пропав безвісти. Вже завтра тіло героя повернеться до рідного дому.

Він поклав життя, захищаючи рідну землю від російських окупаційних військ.

В ці скорботні дні Городенківська громада співчуває родині Героя.

Андрій Карпенюк, Віталій Черкас, Василь Макарчук

Коломийська громада втратила на війні трьох захисників. Маємо страшні новини із фронту. Загинули троє наших захисників, повідомив Богдан Станіславський.

Стрілець роти охорони Андрій Карпенюк, стрілець-зенітник роти охорони Віталій Черкас та кулеметник роти охорони Василь Макарчук. Вони служили разом в одній частині, обороняли Україну в Харківській області.

18 червня під час виконання бойового завдання через удар ворожого FPV-дрону отримали не сумісні із життям поранення.

Висловлюю співчуття рідним та близьким загиблих. Всі громада зараз сумує із вами. Нехай воїни спочивають з Богом. Дякуємо їм за захист. Честь та шана!

Згодом детальніше повідомлю, коли громада буде прощатись із воїнами.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.