Війна

На війні загинули прикарпатці Руслан Приймак та Михайло Миськів

Google+PinterestLinkedInTumblr

Стало відомо про загибель на війні двох прикарпатців – Руслана Приймака з села Угорники Отинійської громади та Михайла Миськіва з села Вікторів Галицької громади, пише Репортер.

на війні, Приймак, Миськів, прикарпатці

Руслан Приймак

на війні, Приймак, Миськів, прикарпатці

Нас спіткала трагічна звістка – янголом неба став Приймак Руслан Любомирович, 10.04.1977 року народження, житель села Угорники, йдеться на сторінці Ветерани 77 Коломийського батальйону.

Військовослужбовець був відданий присязі на вірність Українському народу, мужньо виконував військовий обов’язок, всім нам виборював мир та перемогу. Тільки, на жаль, він побачить її лише з небес. Висловлюємо щирі співчуття рідним і друзям. Сумуємо разом з Вами, низько схиляємо голови у скорботі, – йдеться у дописі.

Михайло Миськів

на війні, Приймак, Миськів, прикарпатці

І знову сумна новина в Галицькій громаді. У лікарні від важких поранень помер наш захисник із села Вікторів Миськів Михайло Васильович 02.08.1987 р.н.

У свої тридцять шість років він мужньо боронив рідну землю від чужинців, захищав незалежність нашої держави. Був командиром відділення, поранення отримав під час бойових дій на Бахмутському напрямку, – йдеться у дописі.

Добрий друг, вірний побратим, гарний чоловік, люблячий батько двох дітей, а ще – капітан місцевої футбольної команди – таким він назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, товаришів по службі, усіх, хто знав його, любив і шанував.

Світла та вічна пам’ять Героям!

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.