Війна

На війні загинули прикарпатці Руслан Белюженко та Василь Косович

Google+PinterestLinkedInTumblr

На війні з російськими окупантами загинули два бійці з Прикарпаття.

Про загибель бійців Богородчанщини повідомляють місцеві органи влади та рідні, пише Репортер.

Руслан Белюженко

У війні проти російської орди загинув богородчанець, старший сержант, головний сержант взводу в/ч А4056 Руслан Белюженко 1972 р. н., повідомив голова Богородчанської громади Ростислав Заремба.

Руслана знав особисто, він надзвичайно любив наш край, його природу, працював у єгерській службі, нещадно боровся з бракор’єрами. З перших днів війни цілодобово допомагав нам організувати патрулювання та охорону громадського порядку у нашій громаді. За першої можливості пішов до війська, у спеціальний підрозділ, перед яким, зокрема, стояло завдання вистежувати та знешкоджувати ворожі розвідгрупи, – розповів Заремба.

Василь Косович

Сумна звістка надійшла у Солотвинську громаду. На фронті, захищаючи Україну, загинув мешканець села Раковець Василь Косович, 1984 р. н., боєць 10 окремої гірсько-штурмової бригади. Про загибель захисника повідомила староста села Раковець Світлана Зваричевська.

Підтримаймо молитовно родину, яка втратила сина, чоловіка, батька, брата. Він одним з перших свідомо став на захист Вітчизни, ніс службу на різних ділянках фронту і загинув, виконуючи свій громадянський і військовий обов’язок! – написала Зваричевська у фейсбуці.

Про те, коли жалобний кортеж прибуде у громаду, повідомлять пізніше.

Біда гуртує. Як українці в Європі допомагають тримати фронт (ФОТО)

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.