Війна

На війні загинули прикарпатці Олександр Соцький, Роман Пронюк та Володимир Бучинський

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У суботу, 18 лютого, стало відомо про загибель на війні ще трьох воїнів з Франківщини. Загинули Олександр Соцький з Вигодської громади, виходець з Коломийщини Роман Пронюк та франківець Володимир Бучинський.

Про це повідомляють органи місцевої влади та знайомі, пише Репортер.

Соцький

Олександр Соцький

16 лютого 2023 року, поблизу села Роздолівка Донецької області, під час виконання бойового завдання загинув житель села Пшеничник – Соцький Олександр Васильович, 1972 року народження.

Не можливо передати весь біль та жаль. Нині, Вигодський край втратив ще одного свого героя. Олександр віддав найцінніше – своє життя, за волю та незалежність Держави, – повідомляє Вигодська селищна рада.

Вклоняємося перед Великим подвигом та висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким з приводу смерті Героя

Інформація щодо траурного кортежу та часу зустрічі тіла Захисника, буде повідомлена згодом.

 

Роман Пронюк

У Бахмуті загинув виходець з Коломиї, майстер спорту України з гандболу Роман Пронюк.

Воїн народився в Коломиї. У 1999 році закінчив Львівський державний університет фізичної культури. Був учасником європейських кубкових турнірів 1995 та 1996 роках, срібним призером Спартакіади України 1995 року. На захист рідної землі став ще до повномасштабного вторгнення, воював у зоні АТО.

Вічна пам’ять військовослужбовцю! Висловлюю співчуття рідним та близьким нашого захисника. Для всіх нас загибель Романа – непоправна втрата. Нехай він спочиває з Богом, – повідомив очільник Коломийської громади Богдан Станіславський.

 

Володимир Бучинський

На війні з російськими окупантами загинув наш друг і товариш, прекрасний сім’янин, справжній чоловік, люблячий батько двох маленьких донечок, українець, патріот, наш захисник, воїн і Герой Володимир Бучинський, – написав стронгмен Назар Павлів.

Володю я знав особисто багато років: привітний, добрий, щирий, завжди усміхнений та готовий прийти на допомогу в любий момент. Володя любив Україну, наш Івано-Франківськ в якому жив та свою роботу пов’язану зі спортом.

Від себе та від імені усіх богатирів обласної федерації стронгмену висловлюю щирі співчуття родині та близьким.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.