Війна

На війні загинули прикарпатці Андрій Кос, Василь Микицей та Дмитро Діденко

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У війні загинули прикарпатці – Андрій Кос та Василь Микицей з Калущини та Дмитро Діденко з Франківської громади.

Про це повідомляють органи місцевої влади, пише Репортер.

Андрій Кос

Кос

За волю України у бою з ворогами загинув Андрій Кос, повідомила голова Калуської РДА Жанна Табанець.

Українські захисники роблять неможливим просування російських окупантів. Ворогів ні на мить не покидають чорні наміри знищити нашу державу. Проте вона завжди буде завдяки нашим воїнам! Завдяки Героям, які віддають життя за святу рідну землю.

Серед наших Героїв – старший солдат Кос Андрій Васильович, 1988 р. н., житель села Липа Витвицької громади.

У ЗСУ Андрій Кос служив старшим навідником мінометного взводу мінометної батареї штурмового батальйону військової частини.

Загинув 9 грудня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині. Брав безпосередню участь у заходах, необхідних для оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави.

Василь Микицей

Відійшов у вічність наш Захисник Василь Микицей. Сьогодні, 10 грудня, йому мало виповнитися 51 рік. Серце Героя перестало битися у його день народження, повідомив очільник Калуської громади Андрій Найда.

Захисник 5 грудня 2023 року отримав важкі поранення на позиціях під Гуляйполем Запорізької області. У лікарню потрапив у важкому стані. На жаль, дива не сталося. Смерть Героя принесла невимовну біль у його родину, у нашу громаду.

Василь Микицей добровольцем став на захист рідної землі. 25 лютого 2022 року вступив до Калуського ТрО. Служив солдатом-стрільцем 79 батальйону 102 бригади. Вдома на нього чекала родина, Василь – батько трьох синів. Старший син також вірно служить Батьківщині в лавах Національної гвардії, середній – волонтерить, а молодший у числі молодшого юнацтва КМО СУМ в Україні.

Василь був учасником осередку СУМ. Офіційно став членом спілки у 2019 році. Був ініціатором заходів СУМ в Україні. 6 грудня 2022 року до Дня ЗСУ отримав «Хрест Сумівця-Бійця».

Василь Микицей кілька років працював у виконавчих органах Калуської міської ради. Мешканці нашої громади його добре знали, бо він виконував важливі функції – захист прав споживачів. Був чудовим сім’янином, вірним товаришем та побратимом, завжди був готовий прийти на допомогу.

Дмитро Діденко

На превеликий жаль, на війні загинув ще один захисник з нашої громади. Солдат Дмитро Діденко віддав своє життя за волю й незалежність України і всіх нас.

Повідомив міський голова Руслан Марцінків.

У понеділок, 11 грудня о 13:00 розпочнеться прощання з Дмитром в Будинку смутку та чин похорону.

Поховають воїна на Алеї Героїв міського кладовища у с. Чукалівка.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.