Війна

На війні загинули Петро Грицюшко та Іван Сивий

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На російсько-українській війні загинули військові з Івано-Франківщини — Петро Грицюшко та Іван Сивий. Про це повідомляють місцеві органи влади, пише Репортер.

Петро Грицюшко

Як повідомляє міський голова Руслан Марцінків, Франківська громада втратила на війні захисника Петра Грицюшка. У неділю, 24 вересня о 17:00 буде панахида в Будинку смутку (м. Івано-Франківськ, вул. Ребета,3). В понеділок, 25 вересня о 12:00 розпочнеться прощання з Петром в Будинку смутку. Поховають воїна на Алеї Героїв міського кладовища у селі Чукалівка.

Іван Сивий

Солдат Сивий Іван Романович загинув 17 січня 2023 року під Бахмутом у бою з російськими окупантами. Про це повідомляє міський голова Калуської громади Андрій Найда.

На захист рідної держави став у листопаді 2022 року. Самовіддано служив кулеметником стрілецького взводу стрілецького відділення. Довгий час воїн вважався зниклим безвісти. І тільки вчора прийшла гірка звістка. Висловлюємо співчуття родині полеглого Героя. У скорботі та молитві за загиблим воїном – вся Калуська громада. Низький уклін, глибока шана та вдячність нашому Захисникові за незламність, саможертовність, – повідомив Андрій Найда.

Світла пам’ять полеглим захисникам.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.