У понеділок, 28 березня, в Івано-Франківській області зафіксували 132 пожежі сухостою, постраждалих немає.
Про це повідомляє пресслужба ГУ ДСНС області, пише Репортер.
Як повідомляють рятувальники з Рожнятівщини, у селі Сваричів пожежа, яка виникла через підпал сухої трави, знищила житловий будинок.
Рятувальники спільно з територіальною обороною і місцевим населенням, а це понад 200 чоловік, ліквідували пожежу на площі 2 га, не допустивши поширення на поруч розташовані житлові будинки.
Палія, який вчинив підпал – зловили, і склали протокол за ст. 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення “Самовільне випалювання сухої рослинності”.
Comments are closed.