Війна

На Прикарпатті створять центр професійної досконалості, – МОН

Google+PinterestLinkedInTumblr
В Івано-Франківській області створять центр професійної досконалості в одному із профтехів. Загалом в Україні їх буде дев’ять.

Зміни поліпшать умови навчання понад 10 тис. учнів і педагогів країни. Це передбачено фінансовою угодою між Україною та Європейським інвестиційним банком, яка підписана 15 грудня, пише Репортер з посиланням на пресслужбу МОН.

У міністерстві зазначають,  що для створення центрів професійної досконалості заклади професійної освіти отримають 58 млн євро. На отримані гроші профтехи розбудують інноваційні осередки, які стануть платформою для взаємодії між закладами, бізнесом, владою та громадянами.

«Центри професійної досконалості можна сміливо назвати новим типом профтехів. Вони матимуть найкращу техніку, інклюзивні приміщення, а також підвищенні вимоги до педагогів і майстрів. Центри стануть прикладами кращих закладів професійної освіти, а відповідно навчатимуть професійних робітників. У такий спосіб ми підвищимо не тільки якість профосвіти та імідж в суспільстві, але й вплинемо на економічний та інноваційний розвиток регіонів», – зазначив заступник Міністра освіти і науки Ігор Гарбарук.

У центрах також планується запровадження нових професій і розширення переліку освітніх послуг, зокрема для дорослого населення. Європейський Союз додатково виділяє грант на суму 8,5 млн євро для підтримки реалізації проєкту.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.