Війна

На Прикарпатті дорожники залили бетоном міст через річку Дністер

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
На Прикарпатті триває будівництво мосту через річку Дністер на межі Галицького та Калуського районів.

Дорожники здійснюють бетонування монолітної залізобетонної накладної плити, пише Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області.

Проєкт передбачає влаштування двох смуг руху, тротуарів, бар’єрного огородження, освітлення. Для запобігання викидів шкідливих речовин у навколишнє середовище передбачена спеціальна очисна система для збору стічних вод.

Будівництво мосту, що з’єднає села Старий Мартинів і Сівка Войнилівська, було розпочали ще у 1994 році та згодом припинили через відсутність фінансування. Діючий мостовий перехід має обмеження для руху великовагового транспорту.

“Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області включила довгобуд до переліку проектів капітального будівництва та через Укравтодор домоглася відновлення робіт. Проект розрахований на 2019-2020 роки”, – йдеться у повідомленні. 

Філія «Мостобудівна експлуатаційна дільниця» ДП Івано-Франківський облавтодор» здійснила ремонт мостів у селах Милування та Рошнів на дорозі Снятин – Тязів, мосту в селі Пістинь на дорозі Татарів – Кам’янець-Подільський  та в селі Березівка на дорозі Івано-Франківськ – Надвірна.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.