Війна

На коломийських підприємствах зобов’яжуть працівників прийти на призовні дільниці

Google+PinterestLinkedInTumblr

У Коломиї керівники підприємств, установ та організацій будуть оповіщувати військовозобов’язаних працівників про явку на призовні дільниці задля уточнення військово-облікових даних та проходження медичної комісії.

Відповідні розпорядження районного центру комплектування та соціальної підтримки керівники почнуть отримувати вже цього тижня, пише Репортер.

За невиконання їх очікуватиме адміністративна відповідальність. Про це повідомили на нараді у голови Коломийської райдержадміністрації Любомира Глушкова.

Після оповіщення, військовозобов’язані працівники повинні з’явитися на призовні дільниці для проходження медичної комісії та уточнення військово-облікових даних. У разі невиконання – адміністративна відповідальність.

Якщо ви отримали моє розпорядження і один з цих пунктів неправильно виконаний, ми будемо складати адміністративні протоколи, – каже начальник коломийського районного центру комплектування та соціальної підтримки Володимир Шаховець.

Читайте: Всіх не треба. У Франківську пояснили, кого зараз мобілізують у ЗСУ

За словами Любомира Глушкова, такі повідомлення не означають, що чоловіка одразу заберуть в армію. Загалом Коломийщина успішно виконує план по мобілізації.

Більше дивіться у сюжеті телеканалу 402.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.