Війна

На Калущині гімназію закриють на карантин, бо захворіли директор, медсестра і вчитель

Google+PinterestLinkedInTumblr
Із понеділка, 19 жовтня, через коронавірус на самоізоляцію відправляють Вістівську гімназію.

Як повідомила начальниця управління освіти Калуської міськради Ірина Люклян, Вістівську гімназію переводять на дистанційне навчання, оскільки там на коронавірусну інфекцію захворіли директор, медична сестра і вчитель, інформують «Вікна», пише Репортер.

Також підтвердився коронавірус в учениці 10-го класу Калуського ліцею ім. Дмитра Бахматюка. Проте клас, де навчалася ця школярка, на самоізоляцію відправляти не будуть, оскільки вона не ходила до школи більше 10 днів, а попереду ще два вихідні і необхідних два тижні вже минуть.

Загалом на 15 жовтня у закладах загальної середньої освіти Калуша були відсутні через хворобу лише 8% школярів. Тож наразі ситуація стабільна. А вже з 22-го жовтня всі учні йдуть на тижневі канікули.

Нагадаємо, що в Калуші з 12 жовтня на два тижні на самоізоляцію відправили увесь садок «Червону шапочку». У дошкільному закладі коронавірус підтвердився у медсестри, яка контактувала з усіма – міряла щодня температуру, а також контролювала закладку їжі на кухні.

Також на дистанційному навчанні ще перебувають 10-Б клас школи №6, 4-В клас ліцею №2, які пішли на самоізоляцію з 5 жовтня, а також 3-В клас ліцею №10, в якого самоізоляція розпочалася з 12 жовтня.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.