Війна

МОЗ звернулося до Кабміну ввести на Прикарпатті «червону» зону

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Міністерство охорони здоров’я України дало запит до Кабміну з проханням скликати комісію та розглянути питання щодо встановлення в Івано-Франківській області «червоного» рівня епідемічної небезпеки.

Про це на брифінгу заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко. З його слів, центр нового спалаху коронавірусу медики фіксують на Західній Україні, пише Репортер.

«Найбільш ускладнена епідситуація — в Івано-Франківській області, що за трьома із п’яти показників визначення рівня епідемічної безпеки потрапила в «червоний» рівень. МОЗ звернулося з листом до Кабміну з проханням скликати комісію та розглянути питання встановлення на Івано-Франківщині «червоного» рівня епіднебезпеки», — заявив міністр охорони здоров’я.

На Івано-Франківщині другий день поспіль реєструються антирекорди з кількості нових випадків коронавірусу за добу. Також цей регіон лідирує за заповненістю ковідних відділень — 46,2% (1 444 особи).

Читайте також: На Прикарпатті новий рекорд: 2777 людей захворіли на COVID-19

Згідно з показниками визначення рівня епідемічної безпеки, що розміщені на сайті Міністерства охорони здоров’я, станом 20 січня на Івано-Франківщині:

  • коефіцієнт виявлення випадків інфікування складає 31,8% за норми не більше 20%;
  • рівень госпіталізацій на 100 тис. населення – 81,5% за норми не більш ніж 60%;
  • ріст госпіталізацій становить 108,4% за норми не більше 50%.

Крім того, в Івано-Франківській області завантаженість ліжок з киснем складає 45,4% за норми не більш ніж 65%. Це – найвищий показник в Україні.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.