Відео Війна

Міський голова Надвірної каже, що не дозволить відновити роботу УПЦ МП у громаді (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Міський голова Надвірної Зіновій Андрійович звернувся до мешканців громади із закликом про недопустимість відновлення роботи української православної церкви московського патріархату на території громади.

Про це він заявив 29 березня, пише Репортер.

За його словами, у громаді до повномасштабного вторгнення росіян діяла УПЦ МП. Богослужіння вони проводили в орендованому приміщенні, яке їм здали в оренду місцеві мешканці. А зараз церковники шукають нове приміщення.

“Зі сторони влади ми робили все, щоб не появилася церква московського патріархату на території громади, а окремі жителі віддавали в оренду свої власні помешкання. Я думаю, що такі речі недопустимі. Так само недопустимі ті речі, що сьогодні до мене жителі громади і кажуть, що московська церква, яка заїхала і нібито втекла з одної адреси, у пошуках іншого помешкання. Тому звертаюся з проханням мешканців громади щодо цієї небезпеки. І не дай Бог, якщо у приватних помешканнях буде розміщена ворожа церква”, – каже Андрійович.

Він додав, якщо так станеться, то під час воєнного стану може дійти й до конфіскації майна. Детальніше у відеозверненні.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.