Війна

Мільйон на пікапи. Франківська волонтерка збирає на автівки для передової

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Франківська волонтерка Євгенія Картушова збирає мільйон гривень на автівки для бойових підрозділів на фронті. За ці кошти планує придбати чотири пікапи. Наразі вдалося зібрати 270 тисяч. Цього вистачить лише на один пікап. Ще один терміновий запит, на який вже навіть отримали офіційний лист від бригади, наразі залишається не закритим, пише Репортер.

Збір волонтерка оголосила ще 23 серпня. На початку Євгенія Картушова планувала залучити мільйон українців, які б скинулися по гривні та закрили потребу. Сподівалася, що мільйон вдасться зібрати швидко, але не вийшло. За місяць вдалося зібрати лише 270 тис грн, який вистачить на перший пікап.

Першу машину ми вже шукаємо. Як тільки назбираємо ще гроші, одразу будемо купувати наступну машину. Чекати поки збереться цілий мільйон точно не будемо, – говорить Євгенія Картушова. – Два запити вже маю, два ще в дорозі. Щоби отримати офіційний запит хлопцям, то трохи часу триває, тому поки так.

Аби допомогти зі збором, захисники з передової передали артефакти. Тож незабаром волонтерка планує запустити ще й аукціон. Деталі будуть на її сторінці у Facebook.

Нагадаємо, з початку російського вторгнення Євгенія Картушова передала на фронт вже 18 автівок. 19-ту наразі шукають. Також зібрала гроші на придбання п’яти дронів і військового спорядження.

Авто і дрони на війні — це розхідний матеріал. Машина на передовій живе в середньому два тижні, а то й менше. Дрони часто збивають. Але навіть за короткий час служби вони допомагають нашим хлопцям “підглядати” за росіянами й ефективніше проводити операції.

Євгенія Картушова — психологиня за фахом. Зараз проходить курси підвищення кваліфікації — в майбутньому планує надавати допомогу військовим.

Гроші на пікапи можна переказати:

Mono-банка https://send.monobank.ua/jar/9XuKGBxDyh

Картка банки 5375 4112 0050 6173

Монобанк гривня 4441114453286492

PayPal [email protected]

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.