Люди

Франківка Євгенія Картушова купила 17 машин для військових

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

«24 лютого я була на Шрі-Ланці. Планувала надовго там залишитися — мріяла подорожувати й працювати онлайн. Але коли російські окупанти вдерлися в мою країну, я почала діяти», — каже 35-річна Євгенія Картушова з Івано-Франківська.

Від початку повномасштабної війни вона купує та перевозить через український кордон авто для Збройних сил України, пише Репортер з посиланням на Gazeta.ua.

Коли вирішила їхати в Україну, написала в соціальних мережах оголошення про збір коштів на машину для наших військових. Люди швидко донатили. Гроші зібрали за два дні. Додому я поверталася, переганяючи автівку для наших хлопців через кордон.

Від початку повномасштабної війни Євгенія Курташова купила й перевезла 17 автомобілів для українських захисників. Також зібрала гроші на придбання п’яти дронів і військового спорядження.

Авто і дрони на війні — це розхідний матеріал. Машина на передовій живе в середньому два тижні, а то й менше. Дрони часто збивають. Але навіть за короткий час служби вони допомагають нашим хлопцям “підглядати” за росіянами й ефективніше проводити операції.

Євгенія Картушова — психологиня за фахом. Зараз проходить курси підвищення кваліфікації — в майбутньому планує надавати допомогу військовим.

Хочу працювати з військовими частинами. Це допоможе хлопцям стати психологічно стійкішими й легше адаптовуватися після повернення додому, — каже вона.

У Франківську встановили мобільні дефібрилятори. Як ними користуватися

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.