Війна

Мешканцям Придністров’я приходять повідомлення ніби від СБУ: готується ракетний удар

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Жителі невизнаної «Придністровської молдавської республіки» отримують СМС, від імені начебто Збройних сил та спецслужб України.

В них міститься попередження про «ракетний та артилерійський» удар по території «ПМР», повідомляють у Головному управлінні розвідки, пише Репортер.

ракетний удар новини Івано-Франківська

Цитата з фейкового повідомлення:

Служба безпеки України наполегливо рекомендує провести евакуацію цивільного населення в більш безпечні регіони. Запевняємо, Збройні Сили України не бажають зла мирним жителям, однак люди що залишилися в містах будуть сприйняті в якості диверсійних груп і будуть ліквідовані без попередження. Рівно о 19.00 буде проведено ракетний та артилерійський обстріл об’єктів на території республіки.

Ці повідомлення активно висвітлюються російськими пропагандистськими інформаційними ресурсами.

Зазначаємо: держава Україна не має жодного стосунку до цієї та подібних провокацій, – додають українські розвідники. – Подібні фейки та інциденти, які імовірно стануться на території «ПМР», є нічим іншим, як черговою провокацією російських спецслужб проти України та Молдови.

За даними Генштабу ЗСУ, на території Придністровського регіону Республіки Молдова підрозділи оперативної групи російських військ приведені у бойову готовність “Повна”, а силові структури переведені на посилений режим несення служби.

У Франківську запустили телеграм-канал з переможними казками для малюків (ВІДЕО)

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.