Війна

Користувачі «ПриватБанку» та «Ощадбанку» скаржаться на збої у роботі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Користувачі найбільших банків в Україні ㅡ «ПриватБанку» та «Ощадбанку» ㅡ скаржаться на перебої у роботі. Водночас наразі не вдається отримати доступ до сайту Міністерства оборони України.

Про збої у роботі «ПриватБанку» та «Ощадбанку» користувачі цих установ повідомляють у соцмережах, повідомляє Репортер з посиланням на Громадське.

Зокрема, скаржаться на те, що не працюють їхні застосунки, неможливість розрахуватися карткою та інші невдалі операції.

На скарги своїх клієнтів про збої у роботі застосунку «Ощадбанк» вже відреагував: пообіцяли вже незабаром відновити роботу сервісу.

 

Водночас 15 лютого перестав відкриватися сайт Міністерства оборони України. Наразі інші урядові сайти не мають проблем з доступом.

Натомість у Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки повідомили, що «Приватбанк» перебуває під масованою DdоS-атакою. Користувачі Приват24 повідомляють про проблеми з платежами та загалом з роботою додатку. Деяким користувачів зовсім не вдається зайти у Приват24, в інших не відображаються баланс і останні транзакції.

У Приваті запевняють: жодної загрози для коштів вкладників немає. Кібератака стосується виключно додатку Приват24. Решта фінансових операцій виконуються у нормальному режимі.

У роботі «Ощадбанку» також спостерігаються збої, інтернет-банкінг не працює.

Також зазнали атаки сайти Міноборони та ЗСУ/

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні