Війна

Інформація про напад зі сторони білорусі наприкінці листопада – ворожий вкид: ГУР

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В українському інформаційному просторі в останні дні поширюється інформація про нібито плани ворога атакувати Україну ударним угрупованням рф та республіки білорусь з боку північних кордонів України наприкінці листопада.

Ця інформація підсилюється анонімними «вкидами» про масовану ракетно-авіаційну атаку, яка передуватиме такому вторгненню, пише Репортер.

білорусь, кордон, напад, ГУР, інформація

Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомляє, що подібна інформація не відповідає дійсності.

Мета такої інформаційної спецоперації — спровокувати Україну перекинути значну частину війська до кордону з білоруссю, аби послабити наступальний потенціал Збройних Сил на сході та півдні України. А заразом показати білорусам нібито наміри нашої держави атакувати територію білорусі, тим самим провокуючи білорусів вступити у війну.

Крім того, такі повідомлення мають на меті посіяти паніку серед українського суспільства і є частиною ворожих інформаційно-психологічних спецоперацій. На це вказує і той факт, що спершу в подібних повідомленнях вказувалася дата можливого «вторгнення» 25-28 листопада, а за кілька годин дата «вторгнення» змістилася на 28-29 листопада.

Закликаємо громадян не піддаватися на ворожі провокації та довіряти лише офіційним джерелам інформації. Наголошуємо, що Сили оборони України забезпечують надійний захист наших північних кордонів та готові в будь-який момент відбити атаку ворога. Крім того, повідомляємо, що за даними розвідки наразі на території білорусі відсутнє ударне угруповання, яке може виконати подібні задачі.

Читайте також: На Прикарпатті поліцейські сповіщатимуть про повітряну тривогу через гучномовці

 

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.