Війна

Хірурги повернули ветеринару з Прикарпаття здатність оперувати

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
24-річний Андрій із Прикарпаття працює ветлікарем. Він рятує життя тваринкам і щодня оперує. Місяць тому він невдало сперся на вікно, яке під вагою трісло і порізало його руку: пошкодив сухожилля та нерви.

Його пальці могли б більше ніколи не стиснути скальпель, а кар’єра ветеринара – закінчитися. Але хірурги мікрохірургії кисті та стопи, напрямку, який нещодавно відкрився у 8 лікарні Першого медичного об’єднання Львова, вдалося цьому запобігти, передає Репортер.

У районній лікарні молодому чоловіку зашили рани, але про те що пальці правої руки не працюють Андрій дізнався, лише за два тижні, коли зняли шви. Він не зміг взяти рукою не те що медичний інструмент, а елементарно – виделку.

Коли Андрій звернувся до львівських лікарів, то ті відразу попередили, що єдине лікування – операція і зволікати не можна. Аби молодий чоловік міг надалі згинати пальці, хірурги з’єднали розірваний сухожилок та відновили цілісність серединного нерва. Операція тривала кілька годин. Минула успішно.

В Андрія попереду два місяці реабілітації, після неї хірург має всі шанси повернутися до операційної та впевнено взяти до рук скальпель.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.