Війна

Герої посеред нас. Прикарпатець Назарій Луканюк повернувся з Польщі, щоб захищати Україну

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

710 бригада охорони Держспецтрансслужби веде власну рубрику “Герої посеред нас”. Нині в рубриці – прикарпатець, молодший сержант Назарій Луканюк.

Позивний “Філософ” йому дали побратими під час навчань.

Назарію – 22 роки. Він народився у селі Малий Рожин, що на Косівщині. Це невеличке село, з населенням близько 1000 людей, з неймовірною природою і краєвидами, в якому досі панують справжні українські традиції.

Для мене це те місце котре хочеться захищати. І на початку війни я зрозумів, що я не переживу, якщо воно буде російським, – каже Назар, розповідаючи про свою малу Батьківщину.

Зараз удома його чекають дві бабусі, мама та дві сестри. До вторгнення Назарій Луканюк жив і працював в Польщі – у ресторані, на посаді офіціант-менеджера. Намагався відкрити власну справу, але на плани вплинула війна.

В кінці лютого 2022 року разом з батьком ми повернулися в Україну, пішли у військомат і таким чином потрапили до Держспецтрансслужби, – розповідає Назар Луканюк.

З березня 2022 року він проходив службу в батальйоні охорони, а в грудні 2022 долучився до лав бойового підрозділу 710 бригади охорони Держспецтрансслужби, який виконує задачі в зоні бойових дій. Був командиром відділення вогневого ураження.
Брав участь у виконанні завдань по обороні та в наступальних діях бойового підрозділу. Отримав контузію, згодом – лікувався, зараз проходжу реабілітацію.
Про життєве кредо говорить по-філософськи: “Єдині плечі, на які ти можеш покластися в житті — це твої власні!”
Мрій, каже, наразі не має, є тільки цілі. Хоча, найбільше б хотів – не втрачати близьких мені людей на війні.

Після перемоги спершу відвідаю могили своїх загиблих товаришів, – каже Назарій Луканюк. – Тих хто віддав найбільшу ціну на цій війні. Після війни буде найкращий час, щоб поскорбити за ними. А зараз найкращий час, щоб мститися за них!

Читайте: Наша віра – їхній порятунок. Калушанка Христина Грималюк щодня пише батькові, який півтора року не відповідає на її смс

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.