Війна

Генерал Сирський відвідав Бахмут і нагородив бійців 10 бригади “Едельвейс” (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Командувач Східного угрупування військ генерал-полковник Олександр Сирський 3 березня відвідав підрозділи, які обороняють місто Бахмут на Донеччині. Про це повідомила пресслужба Сухопутних військ.

Генерал Сирський відвідав Бахмут і нагородив бійців 10 бригади_ 1

У Бахмуті командувач заслухав доповіді командирів про стан справ у підпорядкованих підрозділах, ознайомився з проблемними питаннями щодо підвищення обороноздатності наших підрозділів на лінії фронту, – йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що противник не полишає надії захопити Бахмут та продовжує накопичувати сили, щоб окупувати місто. На захоплення міста російські окупанти кинули найпідготовленіші підрозділи ПВК “Вагнер” та інших регулярних частин армії рф. Інтенсивні бої точаться в самому місті та довкола нього.

Читайте: «Кульбан» тримає оборону. Як нацгвардієць з Прикарпаття воює з перших днів вторгнення

Генерал Сирський відвідав Бахмут і нагородив бійців 10 бригади_ 2

Командувач підтримав та заохотив цінними подарунками захисників, які у боях за Бахмут є прикладом стійкості, мужності та героїзму. Зокрема, він вкотре нагородив бійців 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».

Нагадаємо:

  • Олександр Сирський відвідував військові частини Сил оборони у Бахмуті та на околицях 25 лютого.
  • 2 березня британська розвідка спрогнозувала погіршення умов для пересування по місцевості у районі Бахмута, що ймовірно може дати перевагу українським захисникам.
  • У лютому голова Об’єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі спрогнозував, що українські сили не відступатимуть з Бахмута.
  • Секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що в Бахмуті окупанти втрачають в сім разів більше солдатів, ніж українська сторона.
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.