Війна

Франківські волонтери виклали на продаж речі з Бахмута, Авдіївки та Покровська (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Карта України з автоматом Калашникова, остання осіння троянда з Бахмуту, попільничка з патронами та каністра з ворожої “бехи”. Ці речі залили епоксидною смолою та оформили у сувеніри бійці та волонтери. Їх планують продати аби зібрати гроші на потреби наших захисників. Про продаж таких сувенірів повідомив волонтер та керівник ГО «Промінь ІФ» Дмитро Банах, пише Репортер.

Кожен виріб – повністю демілітаризований і безпечний. А головне – кожен має свою історію. Дмитро Банах розповідає, що автомат та інші елементи карти України – з Авдіївського напрямку.

Це – одне із моїх чергових днів народження, – розповідає Дмитро Банах. – Троянда і те, що при ній – незламний Бахмут. Попільничка – обстріл москальнею Покровська. А «Подарунок логіста» зроблено нашим «майстром на всі руки» із каністри підібраної з підбитої орчої бехи під Бородянкою…

Усі ці речі шукають нових господарів, аби закрити потреби наших захисників, яким щодня допомагають волонтери ГО “Промінь ІФ”. За словами Дмитра Банаха, на війні щодня щось нищиться і ламається.

Наразі якщо маєте бажання отримати щось із цих речей, чи маєте знайомих, котрим би це сподобалось, Дмитро просить про поширення. Наразі щодо вартості виробів потрібно звертатися до Дмитра Банаха.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.