Війна

Франківські депутати підтримали рішення продати з аукціону пам’ятку на Гординського, 10

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У середу, 18 грудня, на сесії міської ради 26 депутатів підтримали рішення виставити на продаж з аукціону пам’ятку на Гординського, 10.

«Ми коштів не маємо і хочемо подивитися, за скільки таку нерухомість можуть купити – 15-20 мільйонів. Часи, коли такі приміщення приватизували задурно закінчилися, все буде йти через Прозоро», пише Репортер.

За словами депутата Михайла Вереса, сьогодні центр дитячої творчості не має свого приміщення і він не розуміє, чому місто не хоче завершити почате – відкрити в цій пам’ятці центр дитячої творчості.

«Це приміщення ви сьогодні заберете. Але приміщень для освіти не вистачає. 23 школа – переповнена. Діти не мають де вчиттся, – говорить Верес. – Це приміщення не можна забирати з системи освіти і мені дивно, що департамент освіти так легко віддав це приміщення».

Читайте: У Франківську вирішили продати кам’яницю на Гординського, 10

Марцінків каже, що під інвесторв місто відремнтувало дах, але не тому все зупинилося і в це приміщення треба вкласти ще з 18-20 мільйонів.

«За рахунок яких коштів ми можемо добудовувати школи, якщо немає грошей? Знайдуть депутати 20 мільйонів на ремонт, то добре, я тільки за, щоб воно було в освіті. Але приміщення стоїть і з часом стає лише гірше», – каже міський голова.

Депутат Сергій Палійчук пропонує виставити на аукціон з цільовим призначенням «під освітній заклад». Марцінків погодився і також запропонував вилучені кошти з аукціону передати на капітальне будівництво освітніх закладів.

«До мене стільки організацій підходило, щоб я віддав це приміщення безкоштовно. А я зберіг його для кращих цілей», – говорить Марцінків.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.