Війна

Дві прикарпатські громади перемогли в конкурсі від Мінцифри (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
Івано-Франківська та Печеніжинська громади перемогли в конкурсі від Міністерства цифрової трансформації “Дієва громада”.

Про це повідомили у Міністерстві розвитку громад та територій України, передає Репортер. громади

19-го жовтня було оголошено переможців конкурсу «Дієва громада», який відбувався за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України. Участь в конкурсі взяли близько 700 громад. Понад 100 громад та міст пройшли опитування та 63 надали описи своїх кращих практик цифровізації.

Дієва громада. Оголошення преможців конкурсу з регіональної цифровізації

Оголошення преможців конкурсу з регіональної цифровізації► Вітальне слово від Вадима Бортника, Директора директорату регіональної цифровізації Міністерства цифрової трансформації України, таНіколь Рудер, Директорки Швейцарського бюро співробітництва в Україні► Виступ міжнародного спікера – CEO стартапу “Кроссаєті” (Швейцарія)► Панельна дискусія на тему: “Регіональна цифровізація” Віктор Лях – Президент Фонду Східна ЄвропаОлександр Дудченко – Заступник Міністра розвитку громад та територій України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізаціїЄвген Лісняк – Директор з цифрових рішень Visa в УкраїніОлександр Слобожан – Виконавчий директор Асоціації міст України► Оголошення номінацій та результатів конкурсу “Дієва громада”

Posted by Міністерство цифрової трансформації України on Monday, October 19, 2020

Тож, у номінації “Цифрове інклюзивне рішення” переможцем обрали Івано-Франківську громаду з інтерактивною картою “Доступний Івано-Франківськ”.

Печеніжинську громаду відзначили у номінації “Дієве рішення для місцевих сервісів”

Конкурс проводився Мінцифрою у співпраці із Програмою «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що впроваджується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge за підтримки Швейцарії.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.