Війна

Два боки одного Білого будинку

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Івано-Франківський Білий будинок зараз наочно показує приклад українського сусідства. Що один зробить хорошого, то інший не хоче переймати, бо то не його…

З приходом зими сходи біля івано-франківського адмінбудинку вже традиційно стали небезпечними, бо покриті гладкою плиткою, яка за таких умов має властивість ставати дуже слизькою, пише Репортер.

Хорошу справу зроблено на території з боку облдержадміністрації. На сходах було вистелено доріжку, щоб ходити тут стало цілком безпечно. Логічно було передбачити таку ж доріжку і з боку міськвиконкому, де від автостоянки до парадного входу в приміщення є такі самі сходи. Проте зась. Там її немає і очевидно не буде.

Часто на прес-конференціях як від представників облдержадміністрації, так і міськвиконкому доводиться чути, що у стосунках між собою у них все добре, але є «різні погляди на певні питання». Як видається, територія навколо адмінбудинку дійсно поділена між обласними та міськими органами влади. І ми бачимо наочний приклад, що погляди таки різні. При чому міськвиконком зовсім не хоче переймати хороший приклад від сусіда — обл­держадміністрації. Чому? Загадка.

Якщо вже під своїм носом влад­ники не можуть подбати про благоустрій території та безпеку мешканців та гостей міста, то що вже говорити по весь Івано-Франківськ, де проблема слизьких тротуарів стоїть дуже гостро?

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.