Війна

«Це наша остання війна»: Едуард відвоював на сході й нині служить у ТЦК на Прикарпатті

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Едуарду 56 років. На захист України він став ще у 2015-му, воював в артилерії. В лютому 2022 року знову пішов служити, потрапив у 10 окрему гірсько-штурмову бригаду «Едельвейс». Був на передовій до лютого 2023, воювати далі завадила хвороба ніг. Але Едуард служить і нині – в роті охорони одного з ТЦК на Івано-Франківщині.

Читайте: У Косові «План Б» одягає військових у модні принти

«Це наша остання війна»: Едуард відвоював на сході й нині служить у ТЦК на Прикарпатті

Стараємося людей переконувати, що нам треба перемогти у цій війні. Інших варіантів просто нема. Але самі знаєте, які люди, кожен старається ухильнути, – зітхає Едуард. – У 2015 році й на початку 2022-го в армію йшли справжні чоловіки. Тоді не була байдужа Україна.

За його словами, служба у ТЦК дуже важка психологічно. Едуард не розуміє, як можна ображати тих, хто захищав Україну на передовій, отримав поранення.

Читайте Онуфрій Манчук і його родина: чотири покоління – одна війна

Ми хлопцям пояснюємо, що це остання війна, – говорить військовий. – Якщо вони прийдуть сюди, то ви загинете. Адже я там бачив, що вони з людьми роблять. Стараємося переконати, та не всі вірять. У когось таки перемагає страх.

Це одна з сотень історій військових ТЦК. Не «хабарників», не «ухилянтів» і не «родичів генералів». Справжні герої, які отримали поранення, тому не можуть воювати далі. Проте продовжують служити Україні.

Читайте: Без відстрочки. У вишах Франківська побільшало вступників до аспірантури, але МОН змінив правила

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.