Відео Війна

Бійці ССО розповіли, як тримають Сєвєродонецьк (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Бойові групи Сил спеціальних операцій разом з іншими підрозділами Сил оборони України продовжують боротьбу за Сєвєродонецьк.

Спецпризначенці опублікували короткий сюжет про своїх бійців на цьому відрізку фронту, пише Репортер.

Кажуть ворог використовує перевагу у кількості снарядів та завдає ударів не зважаючи на те, чи є в тих місцях військові. Таким чином завдаючи значних втрат цивільному населенню.

В більшості вони просто перевагою в кількості снарядів, закидують всю територію, не важливо чи там є наші війська, чи там цивільні люди, тобто вони не розбирають, – розповів один з військовослужбовців ССО Збройних сил України.

Щодо тактики, яку використовує ворога – військові розповіли, що окупанти застосовують велику кількість артилерії знищуючи населені пункти, а потім просуваються вперед.

Читайте також: З комфортного кабінету у польові умови. Франківський медик про роботу на війні

Проходить дорозвідка, розвідка і за ними вже підтягуються основні війська, артилерія. І так маленькими, маленькими кроками, навіть не кварталами, а будинок за будинком і от так потроху одним за одним вони просуваються. Коли наші їх вибивають, вони відійшли й знову тією ж тактикою підходять і підходять, – розповіли військові.

 

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.