Війна

Світлофор утік. Вивертайте шию

Google+PinterestLinkedInTumblr

Микола Волков В Івано-Франківську останнім часом спостерігаються постійні збої у роботі світлофорів. То вони не світяться взагалі, то посеред дня байдуже блимають жовтим кольором. Мало того, часом їх просто знімають.

Така ситуація зараз склалася на перехресті вулиць Грушевського, Гаркуші, Василіянок, Грюнвальдської. Там нещодавно зник світлофор для пішоходів. Тепер при дорозі бовваніє одинокий стовп.

Люди, які переходять дорогу з боку Грюнвальдської, змушені дивитися за сигналом для руху на світлофор позаду себе, бо більше нема куди. Так і шию можна скрутити. Відверто кажучи, нині багато де в Івано-Франківську треба вертіти головою…

Видається, що це свідома методика нашої влади. Щоб не розслаблялись. Уявіть, якби все навкруги працювало, як би було просто жити, і мозок поступово відвикав би від постійного мислення. А так щоразу виникає потреба зважати на зміну різноманітних правил і пристосовуватися до умов життя. Напевне тому, за версією деяких юмористів, українці розумніші та спритніші за людей західних країн.

Звучить воно добре. Люди вже звикли рятуватися гумором. Тільки від цього безладу часто страждає шия. Шкода, що не владна…

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.