Поменше балачок і побільше дій. Саме під таким девізом розпочала свою роботу обласна рада НГО «Майдан» 11 січня. Але, на жаль, так не вийшло. Бо знову згадували старі образи, вчили працювати журналістів і потикали один одному тим, хто скільки всього зробив за тиждень. Проте говорили й конструктивно.
У таких маніжках працювали на вулицях анкетувальники невідомої «платформи»
Слід зазначити, що однією із проблем «Майдан» бачить невідомих, які минулого тижня збирали анкетні дані (ім’я-прізвище, вік, телефон, електронна пошта тощо) прихильників «Майдану». Молоді люди були вбрані у маніжки із написом «Громадська платформа Майдан». Як акцентував депутат облради Василь Попович, хлопці мають добре фінансування, адже виготовити навіть одне таке вбрання коштує недешево. А от хто фінансує ту «платформу», поки не відомо. Наприклад, одна дівчина-анкетувальниця сказала Поповичу, що її попросив взяти участь в опитуванні її хлопець, натомість хлопець посилався на дівчину…
А найголовнішим того дня став поділ роботи НГО «Майдан» на кілька напрямків. Довго вирішуючи, скільки їх має бути і чим вони мають займатися, постановили, що роботу слід оптимізувати. Мовляв, чим менше відділів, тим краще. Так, «Майдан» розділили на чотири відділи: фінансово-господарський, організаційно-інформаційний, правової підтримки та внутрішньої безпеки.
Майданівська молодь дуже наполягала й на створенні молодіжного відділу, але до них не дослухалися. Просили переголосувати двічі – не допомогло. Їх заспокоїли: хто хоче працювати, знайде себе у тих відділах, які є. А хто не захоче, то й так не буде. Чиїсь амбіції треба залишити позаду.
Організаційно-інформаційний відділ очолив депутат обласної ради Сергій Адамович. Люди, які ввійшли до цього відділу, одразу почали обговорювати ідеї наступних акцій. До речі, одну з таких Василь Попович озвучив ще на раді. Наприклад, створити базу даних про бізнес місцевих регіоналів, опрацьовувати її та давати інформацію у пресі. Другою можливою може стати акція з табличками «Тут живе регіонал».
Відділ правової підтримки очолив депутат міськради Володимир Чорноус, фінансово-господарський – підприємець Олександр Сінькевич, а внутрішньої безпеки – громадський діяч Михайло Бойчук.
І останнє – від створення Автомайдану на Прикарпатті відмовилися. Вирішили, що всі, хто має машини та підтримує справу, й так є Автомайданом.
Comments are closed.