Відео Люди

Вода вище вікон. На Надвірнянщині люди показують наслідки повені (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Вчора велика вода у селі Гвізд Надвірнянського району підтопила близько півтисячі домогосподарств. В окремих будинках вода була по вікна і навіть вище.

Наслідки вчорашньої повені у мережі показала журналістка Жанна Дутчак.

Рятувальники повідомили, що в області підтоплено більш як 3000 домогосподарств. Сотні будинків без газу та електроенергії.

В обленерго зазначають, що станом на 9 годину ранку без світла повністю 15 населених пунктів, ще 19 – частково. Найбільше постраждали мешканці Богородчанського, Долинського та Тисменицького районів, трохи менше негода зачепила Галицький, Калуський, Косівський, Надвірнянський, Рогатинський та Тлумацький райони.

За повідомленням ДСНС, 21-22 травня на ріках басейнів Дністра та Пруту очікується формування дощового паводку з підйомами рівнів води на 1,0-2,0 м, на окремих ділянках у місцях звуження русла до 2,5 м над рівнями 20 травня станом на 08.00 год.

При дуже сильних зливах відбуватиметься формування значного місцевого та силового стоку, що призведе до локальних підтоплень в місцях, де відсутні або захаращені водовідводи. В гірських районах є загроза сходу селів.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.

Comments are closed.