Відео Війна

У школах Франківської громади зростає захворюваність як серед дітей, так і вчителів (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Масово хворіють не лише діти, але й вчителі. У школах Франківської громади зростає захворюваність на ГРВІ та COVID-19. Якщо на понеділок цей показник становив 13%, то наразі уже два десятки.

Ліцей №23 – найбільший у місті. Нині тут відсутні майже третина учнів. І два класи на самоізоляції через коронавірус. Катастрофічно бракує і педагогів, йдеться у сюжеті 402 Канал, пише Репортер.

зростає захворюваність новини Івано-Франківська

«Якщо вчора було 15 то сьогодні додалося ще три вчителя, – говорить директор Ліцею №23 ім. Романа Гурика Микола Василик. – Правда з тих 18 вчителів – чотири мають ковід. Зараз є певні проблеми якраз з заміною уроків. Наприклад, два вчителя географії – хворі. Замінити цим предметом надзвичайно важко. Зводимо класи».

Така проблема сьогодні не лише в одному ліцеї. Загалом підтверджений діагноз ковід мають 87 працівників шкіл міста. Ситуація, кажуть у профільному департаменті, наразі ще не критична. Однак яким буде далі навчальний процес точно прогнозувати не беруться. Єдине у чому певні – рівень вакцинації нині дає право усім франківським школам працювати навіть в умовах червоної зони.

«Станом на сьогоднішній день усі працівники закладів освіти міста і громади на 100% вакциновані двома дозами, – говорить директор Департаменту освіти та науки Ігор Максимчук. – Якщо брати ті нормативні документи – ми можемо спокійно працювати. ДНЗ будуть працювати, 1-4 класи будуть працювати. Що стосується 5-11 класів – це рішення буде приймати обласна комісія».

На дистанційну форму навчання школа може перейти і якщо захворіє понад 50% персоналу – за рішенням педради закладу. Тож у 23-му ліцеї готуються до будь-якого розвитку подій.

Остаточне рішення щодо форми навчання з понеділка має прийняти комісія ТЕБ і НС.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.