Відео Культура

У Франківську покажуть «Як слон Хортон висиджував яйце» (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Від великого до малого. У передень Святого Миколая Івано-Франківський драмтеатр перенесе глядачів із засніжених вулиць до сонячної Африки.

Веселі танці та співи, яскраві костюми та тепла атмосфера чекає тих, хто відвідає музичну постановку казки американського дитячого письменника Доктора Сьюза про слона Хортона, що висиджував яйце, йдеться в сюжеті Каналу 402.

На сцені глядачі побачать кумедних бегемотиків, мавпочку Пепіту, пташку Мейзі та центрального песонажа – Хортона.

Під цими яскравими костюмами, розповідає директор театру та художній керівник постановки Ростислав Держипільський, ховаються виключно молоді актори. Адже саме у них є та запальна енергія та доля дитячої наївності, які необхідні для цієї вистави.

«Як слон Хортон висиджував яйце» – це дебютна постановка молодого режисера Назара Паніва, його дипломна робота. Окрім цього він є автором текстів до декількох пісень, що лунатимуть під час вистави. Каже, такі дитячі казки дуже часто несуть в собі моральне зерно. І його постановка не виключення.

Прем’єра вистави відбудеться 18 та 19 грудня о 12 годині на сцені драмтеатру. Повторні покази заплановані з 2 по 5 січня 2019. Крім того, перед початком казки для малечі організують цікаві забави.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.