Відео Соціум

У Франківську пацієнтів на діаліз будуть перевозити на «соціальному» таксі (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

«Соціальне» таксі для пацієнтів на діалізі. Соціальні працівники отримали спеціальний автомобіль для перевезення людей з інвалідністю.

У ньому зможуть транспортувати своїх підопічних до медзакладу, зокрема, і тих, які пересуваються за допомогою візка – автомобіль пристосований для їхніх потреб, йдеться у сюжеті Каналу 402, пише Репортер.

Соціальне таксі працює тричі на тиждень, – говорить директорка міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Леся Дикун. – Ми перевозимо людей на діаліз і з нього. Тобто це все люди з інвалідністю. Тому такий автомобіль нам вкрай необхідний.

Потрібен автомобіль і безпосередньо для працівників міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Адже їм необхідно відвідувати своїх підопічних у різних куточках громади.

Читайте також: Ексрадник франківського мера командує унікальними кулеметниками (ФОТО)

Досі мали тільки стареньку машину, що часто ламалася. Тепер зможуть складати маршрут і впродовж дня відвідувати декілька сіл.

Машину соціальним працівникам подарували волонтери. А їм у добрій справі допомогли благодійники з-за кордону.

Послуга «соціальне таксі» діє в Івано-Франківську з 2018 року. Нею можуть скористатися самотні громадяни, які перебувають на обслуговуванні в територіальному центрі.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.