Відео Війна

У Франківську на огорожі Палацу Потоцьких фотовиставка IN MY ROOM розказує про сьогодення Харкова (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Час, який зупинився 24 лютого, зафіксований на світлинах. На огорожі Палацу Потоцьких розмістився фотопроєкт про сьогодення Харкова.

«У моїй кімнаті» – це 19 промовистих робіт, які франківським архітекторам надіслав Павло Дорогой. Фотограф і режисер-документаліст від початку повномасштабного вторгнення росії знімає війну у своєму рідному місті. Фотовиставка показує війну крупним планом через зруйновані інтер’єри українців, які ще вчора жили звичним життям. Кожне фото тут розповідає історію особистої трагедії, йдеться у сюжеті Каналу 402, пише Репортер.

Потоцьких фотовиставка новини Івано-Франківська

Читайте також: Оля та її кози. Як колишня донеччанка допомагає переселенцям у Лисці (ФОТО)

Оце відчуття такого застиглого часу, який перевертає уявлення про усталені цінності, – говорить про виставку директор КП «Простір Інноваційних Креацій «Палац» Володимир Гайдар. – Це роботи з помешкань у яких от щойно жили люди, Залишені речі, розкидані вибуховими хвилями. Найбільше в пам’яті закарбувалася фотографія, де ікони на стіні і плямами крові. Для Франківська це дуже важливо показати одномоментність того, що відбувається там і тут. Відчути причетність до тих подій так само.

Локацію для виставки обрали навмисне максимально відкриту, щоб світлини могли побачити якомога більше людей. Хтось просто проходить повз, інші зупиняються лише на кілька митей. Та є й ті, хто надовго завмирає перед трагічними фото. Бо безпосередньо пережили те, що зафіксовано на них.

Читайте також: Сукня свободи. Як франківський бренд Framiore завойовує світ і виховує свідомість (ФОТО)

Майже усі роботи із цієї фотовиставки уже експонувалися в Парижі. В Івано-Франківську її можна буде побачити ще кілька тижнів.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні