Відео Люди

У Франківську до осені планують відкрити тролейбусну лінію, що з’єднає Пасічну і Бам (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Нову тролейбусну лінію в Івано-Франківську планують відкрити до осені.

Будівництво лінії, яка з’єднає Пасічну і Бам, відновили кілька тижнів тому. Фактично 90% робіт уже виконали, йдеться у сюжеті Каналу 402, пише Репортер.

Зараз підрядник проводить роботи по вуличному освітленні в частині Південного Бульвару і Бельведерської, – говорить директор КП “Електроавтотранс” Віталій Голутяк. – Після того, як ми запустимо вуличне освітлення, будемо робити активний демонтаж попереднього освітлення. Це буде в районі тижня-двох. Поступово будемо знімати всі старі опори й залишати нові.

Читайте: З 24 лютого на Прикарпатті виділили 410 мільйонів допомоги для ВПО

Левову частку робіт, кажуть на “Електроавтотрансі”, встигли зробити ще до війни. Тоді планували, що тролейбуси новим маршрутом поїдуть вже у травні. Утім бойові дії в країні внесли свої корективи.

Можливо якісь додаткові роботи з благоустрою будуть продовжуватися до кінця року, але так щоб тролейбус поїхав, цю частину робіт можна зробити до кінця до кінця літа, – каже Голутяк. – Найбільша проблема, що наш підрядник основний знаходиться у Запоріжжі. Усі основні комплектуючі виробляються у Запоріжжі та Дніпрі. Не всі підприємства працюють у тому режимі, в якому мають працювати.

Читайте також: На сєвєродонецькому напрямку ворог зазнав втрат та відійшов: зведення Генштабу

Такі масштабні роботи, кажуть на підприємстві, у місті проводять вперше за чверть століття. І після завершення будівництва гілки, протяжність якої складе 3,5 кілометра в один бік, усі основні мікрорайони міста вже будуть забезпечені тролейбусними лініями.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні