Історія Відео

У Палаці Потоцьких стартує «Тиждень правдивої бандерівщини» (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
На території Палацу Потоцьких розгорнули виставку про життя Степана Бандери. Аби розказати про нього, як про особистість.

На території Палацу Потоцьких розгорнули банерну виставку, присвячену Степану Бандері. Щоб вкотре розвіяти міфи роспропаганди та розповісти цікаві, а часом і несподівані факти з його життя, йдеться у сюжеті Каналу 402. пише Репортер.

Палаці Потоцьких новини Івано-Франківська

Цю експозицію принесли сюди із Музею визвольної боротьби імені Степана Бандери. Кажуть, широку інформаційну кампанію нині проводять на усіх доступних майданчиках. Це відповідь на суспільний резонанс довкола постаті провідника, який лише загострився у час війни з росією.

Читайте також: На одній з СТО Франківська зробили майже 100 машин для ЗСУ (ФОТО)

Попри те, що згідно з останніми соціологічними опитуваннями, 74% українців вважають Бандеру національним героєм, знання про нього у більшості доволі обмежені.

Відомо де він народився, ким був вбитий чи про те, що він був керівником організації, – говорить директор Музею визвольної боротьби Ярослав Коретчук. – І наша мета продемонструвати, що за прізвищем Бандери ховається особистість, людина. Яка також хотіла жити й мати сім’ю, виховувати дітей. Також особистість, яка присвятила своє життя боротьбі за те, аби нині українська держава була на карті світу.

Читайте: Знищена колона та захоплений танк. Історія “Нельсона” – командира танкової роти коломийської “десятки”

Та однією виставкою, яка діятиме тут до кінця місяця, у Палаці не обмежаться. Уже анонсують – з понеділка тут стартує Тиждень правдивої бандерівщини.

Ми розуміємо, що тиждень з Бандерою це мало, але цей інформаційний здвиг бандерівщини вже давно почався, – каже директор КП «Простір Інноваційних Креацій «Палац» Володимир Гайдар. – Ми хочемо його просто рафінувати у просвітницьку площину. Від понеділка і до неділі включно у нас будуть гості, науковці, які авторитетно зможуть в різному форматі донести інформацію про Степана Бандеру. Треба слідкувати за нашою сторінкою.

Підготували для гостей і своєрідну родзинку. З Бандерою тут можна зробити собі фото на згадку.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні