Відео Люди

У франківській громаді 15 дітей чекають на усиновлення (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

На крок ближче до втілення мрії про батьківство. Подати документи на усиновлення дитини стане простіше.

В уряді анонсували, що записатися на консультацію щодо усиновлення тепер можна буде у додатку «Дія». Щоправда, спрощень стосовно самої кількості документів, кажуть посадовці, чекати не варто, йдеться у сюжеті Каналу 402, пише Репортер.

Усиновити дитину в сім’ю можна і під час війни

Немає жодних складних документів – це довідка про несудимість і зараз подають витяг, обов’язково довідка про стан здоров’я, довідка про доходи за останні шість місяців, – говорить начальниця служби у справах дітей Ірина Рохман. – Також обов’язковим з 2019 року є проходження навчання.

Щасливою мамою малюка стала Оксана Харитонова. Подружжя 8 років не мало дітей, тому вирішили усиновити крихітку. Жінка каже: зібрати документи на усиновлення не складно. Найважче – дочекатися моменту, коли можна було забрати свого хлопчика додому.

Читайте:

Ніхто не вірив, що ми доїдемо. Як Наталя Песоцька вивезла з-під обстрілів до Франківська 30 дітей

Взяти дитину в сім’ю можна і під час війни, обмеження стосуються лише усиновлення малюків за кордон. У міській службі у справах дітей кажуть: нині у громаді є 15 дітей, які шукають родину.

Це діти від 8 до 18 років, – говорить Ірина Рохман. – Кожна дитина хоче бути любленою і мати маму і тата. Але ми бачимо, що більшість кандидатів хочуть саме маленьких дітей.

Також у службі в справах дітей нагадують: крім усиновлення є й інші сімейні форми виховання – опіка та піклування, а також прийомні та патронатні сім’ї.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.