Відео Культура

Шість Богданів представили у Франківську свої мистецькі твори (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Богом дані. В Івано-Франківську відкрилась виставка творів шести знаних митців. Її родзинка імена представлених авторів – шість Богданів. Виставку приурочили до їх іменин.

Свої твори показує Богдан Бринський. Це триптих «Спів бою». Минулого року, каже, картини експонували на виставці у Маріуполі. А зараз, через війну, від міста залишились практично руїни. Тож і картини тепер набрали нового значення та символізму, йдеться у сюжеті Каналу 402, пише Репортер.

На жаль, цього міста вже практично нема, – говорить Богдан Бринський. – Вже нема людської подоби, як такої, як архітектури. Це вже чуть не мертве місто. Я намалював цю роботу у 13 році. Така назва, думаю, спів бою чи пісня бою. І ніхто не міг подумати і я в першу чергу, що почнеться війна.

Експозиція знайомить з творами художників Прикарпаття в різноманітних техніках і жанрах. Вироби декоративно-ужиткового мистецтва на ній представив Богдан Тимків. На його тарілках та скринях – унікальна яворівська різьба зі столітньою історією.

Я якраз працюю над відродженням і розвитком художніх ремесел Яворівщини, що на Львівщині, – говорить митець. – Це якраз яворівська різьба, вона базується на традиціях розпису яворівського і перенесена на різьбу. Це якраз різьба пластична, тонована.

Загалом на виставці зібрали декілька десятків творів. На ній представили також живопис, графіку та скульптури ще чотирьох митців. Свої твори тут експонують Богдан Фреїв, Богдан Кузів, Богдан Бойчук та Богдан Гладкий.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.