Відео Гроші

«RIDNI». Як у Франківську працюється київській компанії еротичних аксесуарів Anoeses (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Бізнес має працювати, а Івано-Франківськ готовий його прийняти. Допомагає у цьому «Проєкт RIDNI» Бізнес.Ре.локація.

Компанія Anoeses з Києва займається виробництвом ексклюзивних еротичних аксесуарів. І вони є найбільшим виробником цієї продукції в Україні. У кінці березня вони переїхали до Івано-Франківська, йдеться у проєкті “Проєкт RIDNI» Бізнес.Ре.локація.” від Каналу 402 , пише Репортер.

Нагадаємо, що проєкт покликаний інформаційно, а подекуди й практично допомогти підприємцям перевезти свій бізнес до затишного Франківська. Керівниця громадської спілки «Дорога смаку Прикарпаття» та одна з ініціаторок цього проєкту Ірина Фіщук знайомить з франківськими підприємцями та розповідає про те, як їм вдається залишатися на плаву. А також про тих, хто перевіз свої бізнеси з гарячих точок. Цього разу у проєкті розповідається про виробництво еротичних товарів.

До теми: «RIDNI». Як франківський бренд етноодягу допомагає киянам (ВІДЕО)

За словами  директорки із маркетингу компанії Anoeses Ольги Третьяк, через війну вони були змушені зупинили виробництво. Закрили сайт і весь березень були без прибутку.

У нас були фінансові резерви і ми змогли виплатити зарплату працівникам, – каже Ольга Третьяк. – Було приємно, що клієнти підтримували нас і готові були чекати. Ми єдині, хто займається одразу ж трьома напрямками – текстиль, латекс та шкіра. У нас досить великий асортимент еротичних виробів. Шили корсет для Мадонни.

Найважче, каже, було з обладнанням, адже перевести чотири роки робити за два дні було досить складно. Колектив налічує 30 людей і всіх треба було поселити.

Читайте також: «RIDNI». Франківськ готовий прийняти новий бізнес (ВІДЕО)

Івано-Франківськ, каже Ольга, чудове місто для бізнесу і з хорошою інфраструктурою.

 

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні