Відео

Прикарпаття відзначило День скаута (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

6 лютого в світі відзначили день скаута. Останній місяць зими для проведення таких урочистостей обрали тому, що на лютий припадає день народження Бейдена Пауела – основоположника скаутингу.

В Івано-Франківську наразі діють дві скаутські організації.

Представники найбільшої в Україні – пластуни – зимові урочистості відзначають традиційними мандрівками в Карпати. А також тематичними бесідами – по пластунськи “гутірками” – про історію скаутського руху, якому виповнюється 103 роки.

Скаутський рух, розповідає Олег Хімій, має чимало прихильників у всьому світі. Українські Пластуни тісно співпрацюють з молодіжними скаутськими організаціями Польщі, Молдови, країн Прибалтики а віднедавна навіть Монголії.

Схожі засади діяльності та виховання молоді – і у католицького скаутства Європи. В івано-Франківську оргагнізація католицьких скаутів діє 5 років і налічує близько 60 чоловік віком від 7 до 26 років. Усіх скаутів об єднує єдине гасло – “Бути вірним Богові і Батьківщині”, а також допомогати ближнім.

Скаутську методику виховання використовують і сучасні піонери. Однак на Прикарпатті осередків спілки піонерських організацій Києва наразі не виявлено.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.