Відео Люди

Підтримка від найменших. Як 9-річний франківець допомагає переселенцям (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Максим, попри свій юний вік, вже є досвідченим волонтером.

Як наймолодший волонтер Івано-Франківська дбає про тих, хто вимушено перебрався до Франківська – дивіться у свіжому відео ШоТам, пише Репортер.

У волонтерському штабі Максим пропонує вимушеним переселенцям смаколики, а також роздає їм продуктові набори.

Я пропоную чай або печиво. Роздаю пледики, гуманітарну допомогу. Я волонтерю, тому що тут багато людей з різних міст: Маріуполя, Києва, Харкова, Краматорська. І їм треба допомагати, — каже Максим Кваснюк.

Читайте також: Сонячні батареї, індивідуальне опалення. Як Долина стала чемпіоном з енергоефективності

9-річний Максим Кваснюк волонтерив і до початку повномасштабного вторгнення. Роздавав їжу людям, які опинилися у складних обставинах. Тепер тричі на тиждень опікується переселенцями. Піднімає настрій дорослим і малим.

Я просто хочу їх розвеселити. – каже малий волонтер. – Типу: «Привіт, булочку, чай хочеш?». Є такі діти, що вони соромляться, але насправді вони хочуть. А є такі, які не соромляться і кажуть: «Привіт! Мене звати так і так, дай мені чаю».

Разом із сином волонтерить його мама Мар’яна.

Він усім розповідає – бабусі, дідусю: «Я сьогодні був, я допомагав, мене всі хвалили. Одна жінка розплакалася, розчулилася». Він тішиться і дуже задоволений. Йому це подобається, — говорить мама хлопчика.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.