Відео Соціум

Останній дзвоник у франківських школах звучатиме онлайн (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Без галасу на шкільному подвір’ї, щемливих емоцій та прощального вальсу. Торік останній дзвоник був не таким як завжди через коронавірус, цьогоріч через війну узагалі перейшов в онлайн.

Такий формат, пояснюють освітяни, змушені обрати у цілях безпеки. Замість урочистої лінійки – віртуальна зустріч із класними керівниками, таке ж виставлення оцінок та підбиття підсумків. Єдине виключення для випускників – у них буде останній дзвоник, йдеться у сюжеті Каналу 402, пише Репортер.

Останній дзвоник новини Івано-Франківська

Читайте також: Євген Клопотенко: «Головне – не гроші, а щоб люди були нагодовані»

Ми все ж таки плануємо для випускників зробити хоч маленьку урочистість, – говорить заступник директора Ліцею №5 Тарас Головатий. – Лише випускники, бо в разі тривоги, підвальне приміщення обладнане приблизно на 100 людей.

Через ситуацію в країні навчальний рік у більшості франківських шкіл завершать 3 червня. Та на відпочинок освітні заклади не підуть. Готуватимуться до можливого відновлення офлайн навчання у вересні.

До теми: Не до свята. Як на Прикарпатті випускники готуються прощатися зі школою у воєнний час

Приводимо заклади освіти до ладу, ремонтуємо там де необхідно підвальні приміщення, – каже заступниця міського голови Вікторія Дротянко. – І там, де нема підвалів, але таких шкіл небагато. Ми шукаємо альтернативу.

Капітальних ремонтів у час війни в освітніх закладах не буде. Але поточні, кажуть у мерії, все ж проведуть. Щоб після тривалої перерви зустріти дітей як годиться.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні