Відео Люди

Не зліть українців! Ukraїner презентував документальний фільм (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
З початку повномасштабного вторгнення команда Ukraїner продовжує знімати історії про сміливих і прекрасних українців, які докладають зусиль до спільної перемоги.

Про ініціативи перших двох місяців війни розповідається у документальному фільмі Ukraїner «Як українці об’єдналися проти ворога», пише Репортер.

Ukraїner презентував новини Івано-Франківська

У багатьох українських містах — Києві, Запоріжжі, Кривому Розі, Львові, Одесі, Харкові, Івано-Франківську, тощо, — люди з різними навичками та досвідом допомагають українській армії та одне одному. Воюють на всіх фронтах: долучаються до територіальної оборони, волонтерять, зварюють «їжаки», годують і розселяють тих, хто потребує, рятують людей після обстрілів. Складні умови і виклики часу ще більше гуртують українців. Це і надихнуло команду спільноти Ukraїner на створення документального фільму.

До теми: Отець Іван Рибарук: “Ми перемогли у цій війні з самого початку, бо ідемо з Ісусом”

Після того як нас з оператором Олегом не взяли в ТрО, єдиним способом зберегти здоровий ґлузд для нас було продовжувати робити те, що ми вміємо і любимо. І з перших днів ми почали знімати історії про людей, які допомагали цивільним та військовим в різний спосіб у Львові, а за кілька днів в Києві. Згодом вирішили розширити пошук і завдяки нашій крутій продюсерській команді знаходили цікаві історії та героїв по всій Україні,  — розповідає продюсерка Ukraїner Каріна Пілюгіна.

До теми: Ukraїner розповідає про війну в Україні 10 мовами

Хоч команда Ukraїner і розкидана зараз по всій Україні та закордоном, спільноті вдалося організувати злагоджену роботу. Буквально з перших днів організували зйомки в різних містах, зокрема там, де мали волонтерів, операторів та фотографів, також просили людей знімати самостійно те, що вони роблять. 

Ми спали по кілька годин, спали в коридорах, опинялись під обстрілами, але все це дрібниці, коли бачиш велич духу, здавалося б, звичайних людей, які в час війни проявляють найкращі якості. Таку взаємодопомогу, мужність та єдність серед людей раніше можна було бачити хіба у фільмах. А тепер це наша реальність. Велика гордість за нашу країну,  — підсумовує продюсерка.

Читайте також: Як велика родина Глущенків з Маріуполя добиралася до Франківська та що найцінніше взяли з собою (ФОТО)

Велика відеоісторія про ініціативи виходить одразу на всіх мовних версіях Ukraїner. Вже зараз фільм можна переглянути  з субтитрами, перекладеними на 9 мов, зокрема: англійську, іспанську, французьку, німецьку, польську, чеську, турецьку, японську та російську.

Читайте також: На Житомирщині назвали вулицю в честь коломийської 10 окремої гірсько-штурмової бригади

Нагадаємо, Ukraїner з 2016 року досліджує українську ідентичність. Свою роботу розпочав як медіа-проєкт для прихильників інтелектуальних ЗМІ, несподіваних географічних відкриттів та мультикультурності. Команда спільноти вже декілька разів відвідала всі регіони країни. Ви могли бачити відео Ukraїner в поїздах та аеропортах, читати історії та книжки, переглядати фотовиставки та фільми. Але після того, як РФ та Білорусь підступно напали на Україну, Ukraїner вирішив не мовчати, а розповідати всьому світу про ці події. У такому форматі буде працювати аж до перемоги у війні.

Всі мовні версії тут

Більше про спільноту

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні