Відео Соціум

Ukraїner розповідає про війну в Україні 10 мовами

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Фіксація злочинів та звитяг, викриття фейків російської пропаганди та підтримка спротиву українського народу.

Команда волонтерської  медіаспільноти Ukraїner трансформувалася під нові реалії та почала розповідати про війну в Україні. Робить це понад 10 мовами, пише Репортер.

Ukraїner розповідає новини Івано-Франківська

Важливо, щоб якомога більше іноземців зрозуміли: триває жорстока війна Росії та її союзників проти України. Наші військові тримають оборону й перемагають ворога. Тому основне завдання нашої спільноти зараз — інформаційний фронт, — ділиться засновник Ukraїner Богдан Логвиненко.

Не менше уваги потребує і внутрішня українська аудиторія, адже безліч російських ботів та акаунтів поширюють фейки й намагаються змусити людей панікувати. Щодо форматів: це історії та глибокі дослідження для сайту, відео для YouTube та соцмереж, добірки ілюстрацій, фотодайджести та короткі інформаційно-аналітичні публікації.

До слова, найпопулярнішим матеріалом з початку війни є відеоінструкція «Як скацап*здити руснявий танк?», яка набрала понад 7 млн переглядів. Це творіння польських друзів з каналу @Terenwizja. Вони записали інструкцію для тих, кому зараз в господарстві не завадить російський танк, а волонтери Ukraїner продублювали її українською, щоб роззброювати орків можна було ще масовіше. Полюбилися людям і відеодобірки мемів про війну. Вже вийшло сім випусків.

Франківки зброї не бояться. Як у місті проходять безкоштовні курси стрільби (ФОТО)

Нагадаємо, Ukraїner з 2016 року досліджує українську ідентичність. Свою роботу розпочав як медіапроєкт для прихильників інтелектуальних ЗМІ, несподіваних географічних відкриттів та мультикультурності. Команда спільноти вже декілька разів відвідала всі регіони країни. Ви могли бачити відео Ukraїner в поїздах та аеропортах, читати історії та книжки, переглядати фотовиставки та фільми. Але після того як РФ та Білорусь підступно напали на Україну, спільнота Ukraїner вирішила не мовчати, а розповідати всьому світу про ці події. У такому форматі будуть працювати аж до перемоги у війні.

Як скацапиздити руснявий танк? Інструкція (ВІДЕО)

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.