Відео Люди

На Прикарпатті зріс попит на працівників сфери обслуговування (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Бармени, офіціанти та продавці. Саме ці вакансії зараз найбільш затребуванні на Прикарпатті.

В обласному центрі зайнятості пояснюють такий попит з активним зимовим сезоном на курортах області, де потрібні працівники сфери обслуговування, йдеться усюжеті 402 Канал, пише Репортер.

Прикарпатті попит новини Івано-Франківська

Зараз на ринку праці є 1800 вакансій. Пандемія на кількість пропозицій роботи практично не вплинула. Натомість, через карантинні обмеження, все більше людей віддають перевагу працевлаштування онлайн. Фахівці спеціалізованого телеграм-каналу «Hr центр Прикарпаття Робота» відзначають, за останній рік кількість відвідування цього чату відчутно зросла.

«Телеграм-канал щодня відвідує 60% підписників, які переглядають наші вакансії, зв’язуються з нашими фахівцями-рекрутерами, чи залишають свої анкети, – говорить завідувач сектору організації рекрутингу та партнерства у сфері зайнятості ІФОЦЗ Любов Данилюк. – Так анкет було залишено в телеграм-каналі 436. Вакансій було опубліковано більше півтора тисячі. Більше тисячі людей знайшли свою роботу своєї мрії».

Аналогічний чат під назвою «ІФОЦЗ Повір у себе» діє і для людей з інвалідністю. Він вже допоміг працевлаштувати більше 80 осіб. Якщо ж людина не знайшла серед запропонованих у чаті потрібну роботу, не біда. Завдяки гугл-формі у прикріпленому повідомленні можна звернутися до фахівців центру зайнятості.

«Цю анкету наші шукачі можуть заповнити онлайн, тобто потрібно перейти за посиланням, відкривається перед людиною відповіді потрібно дати відповіді на коротенькі питання і ці відповіді генеруються у гугл-форму, – пояснює Любов Данилюк. – І тоді згенеровану анкету опрацьовують наші фахівці-ректрутери від служби зайнятості й у найкоротші терміни зв’язуються з кандидатами.

Знайти відповідні телеграм-канали можна за посиланням на офіційному сайті Івано-Франківського обласного центру занятості.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.