Відео Люди

На Прикарпатті змагалися рятувальники з трьох областей (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Рятувальники з Івано-Франківської, Львівської та Закарпатської областей вправлялися у гасінні пожеж у складних умовах. На території Буковелю відбулися змагання, де вогнеборці продемонстрували всю свою силу, витримку та оперативність.

Адже їм довелося буквально дертися догори смугою перешкод, тягнучи на собі все необхідне обладнання для порятунку людини, йдеться в сюжеті Канал 402, пише Репортер.

Очільник головного управління ДСНС Прикарпаття Володимир Чернецький стверджує, всі етапи змагань розробляли таким чином, аби максимально їх наблизити до реальних.

Навчаннями в горах завершили дворічний проєкт в рамках масштабної програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020» бюджетом у майже два мільйони євро. Левова частка – це грантові кошти ЄС.

Завдяки цьому було придбано 13 спецавтомобілів для українських рятувальників, які діють у Карпатах. А також збудовано приміщення для тренування з імітацією реальних умов надзвичайних ситуацій у Перемишлі.

Такі тренування, стверджують надзвичайники, стануть систематичними. Вже на початку липня аналогічні навчання пройдуть у Львівській області. А з послабленням карантинних обмежень їх планують провести вже на території Польщі.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.