Відео Люди

На Прикарпатті формують бригаду територіальної оборони (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Вона забезпечить охорону критичної інфаструктури та населення у разі бойових дій чи стихіного лиха.  У її склад ввійде сім окремих батальйонів, які базуватимуться в районах області.

Один з них вже діє в Івано-Франківську, йдеться у сюжеті Канал 402, пише Репортер.

територіальної оборони новини Івано-Франківська

“Основна мета нашого батальйону, це забезпечення функціонування місцевого самоврядування та охорона, оборона важливих об’єктів міста Івано-Франківська, – говорить командир батальону територіальної оборони Івано-Франківськ Тарас Шевченко. – У нас сформувалося 45 чоловік. Продовжується набір в наш батальйон. Бажаючі є. Йдуть, навіть ті, які ніколи не служили”.

Одним з перших контракт нас службу в теробороні підписав Олександр Білоцький. Він займає у батальйоні посаду офіцера з морально-психологічного забезпечення. Каже, зважився на це одразу, як тільки йому запропонували. Захист рідного регіону, вважає найважиливішою справою у теперішній час.

Окрім того служба в батальйоні тероборони не заважає Олександру працювати в університеті нафти і газу.

Двері батальйону відкриті для всіх. Можна отримати як посаду в штабі батальйону, так і в резерві. Вимоги прості: вік не старше 57 років, хороше фізчичне здоров’я та відсутність судимостей. Ті, хто зголошується на службу в теробороні, на Схід не мобілізовуються.

До слова, батальйон територіальної оборони міста Івано-Франківськ наразі має більше шести сотень вактних посад. Штаб підрозділу знаходиться в приміщенні міського центру комплектуваня та соціальної підтримки на вулиці Княгинин, 20

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.