Відео Люди

На Коломийщині мати загиблого пілота хоче відкрити оздоровчий центр для військових (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Благодійний ярмарок відбувся у Королівці. Мета – зібрати кошти на облаштування оздоровчого центру для військовослужбовців, який готуються відкрити на Коломийщині.

Організатори заходу – громадське об’єднання «Пізнай свою мрію» імені Степана Тарабалки, яке очолює мати Героя України Наталія Тарабалка та громадське формування «Самооборона Коломийщини», йдеться у сюжеті НТК,  пише Репортер.

на Коломийщині

«Тепло крилатої душі» – так називається оздоровчий реабілітаційний центр для військовослужбовців. Облаштувати такий заклад вже давно було мрією Наталії Тарабалки.

Її син Степан загинув у повітряному бою з окупантами 13 березня. Після смерті сина мати обрала шлях не горювати, а допомагати іншим.

 Я дякую Богу, що я могла бути матір’ю такого сина, що він у мене такий був, – говорить пані Наталія. – Я живу зиму вічності. Він просто перемістився з цього життя у інше і я собі зараз з ним там живу. Я не вміб це пояснити. Я просто це відчуваю. Деколи стою і відчуваю його присутність.

Гроші, які жінка отримала від держави, віддала на купівлю автомобіля для військових. Зараз збирає допомогу для ЗСУ та працює над створенням оздоровчого центру.

Читайте також: У пам’ять про маму. Як лікарка з Бучі у Франківську рятує тих, хто «нікому не потрібен»

Ми хочемо створити таку душевну й духовну атмосферу, домашній затишок, зустрічі й ділитися і болем, і радістю, – говорить Наталія Тарабалка. – Я вже мала розмову з капеланами з департаменту з Києва. Будемо залучати і духовенство і психологів, спеціалістів, але вони будуть інакше називатися – друзі чи координатори.ми не будемо використовувати слів «психолог», «психіатр», «реабілітація». Це буде у такому форматі довільного спілкування.

Аби розробити концепцію центру вона радилася з бійцями, учасниками АТО, родинами загиблих. Каже, коли пережила втрату сина, то по-іншому зрозуміла цих людей.

Планують, що тут буде художня майстерня, майстерня для хлопців, теплиця, футбольне поле. Поруч є ставок та парк.

Її ідею підтримали багато небайдужих, долучаються, телефонують зі всієї України та за кордону.

Центр буде працювати на у селі Ценява П’ядицької громади. Будівлю ще до війни хотіли задіювати у різних проєктах.  Через війну плани змінилися.

Найближчими днями у нас буде виконком і ми виділимо субвенцію на п’ядицьку сільраду, аби вони могли використати ці кошти. – говорить міський голова Коломиї Богдан Станіславський. – Дуже важливо почати.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.