Відео Розваги

На Івана Купала над Коломиєю літало 50 літаків (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
У Коломиї відбувся традиційний авіафестиваль до Івана Купала. У ньому взяли участь близько 50 літаків.

Коломия –  місто не просто з великим яйцем у центрі, але й таким гарним аеродромом на околиці. Сьогодні та завтра Коломия – центр малої авіації України. Про це йдеться у сюжеті ТСН.Тиждень.

Повітряному трафіку Коломиї може позаздрити навіть Бориспіль. Щохвилини літаки злітають або приземляються. Один за одним сідають борти з Києва, Житомира, круті віражі над злітною смугою крутять пілоти з Чехії.

«Ми заманюємо не тільки польотами, а й нашими краями, нашими горами і нашою гостинністю. Радий, що цим піднімаю престиж Коломиї і престиж України», – розповів організатор авіафестивалю Ігор Табанюк.

Коломиянин Ігор Табанюк став людиною тижня за версією «Репортера» (ФОТО)

Поки пілоти вправляються у точності приземлення, проводять змагання з орієнтування на місцевості – шукають описані їм орієнтири, планеристи показують вищий пілотаж.

Погода і справді тут, у горах, швидко змінюється. Пілоти великою групою вилітають у бік Говерли. Але вже за 15 хвилин починається бовтанка, темні хмари притискаються до верхівок гір.

Івана Купала не пускає, вирішують забобонні пілоти і повертають в бік Косова. Тут теж є доглянута злітна смуга, на якій зручно перечекати негоду. Українська авіація розвивається, переконує льотчик зі стажем Леонід Крігер. Пілотів стає більше, відкриваються нові аеродроми.

«На тому тижні ми літали в Косино, там відкрили новий аеродром, ще раніше в Підгірцях ми відкрили новий аеродром, тому Україна розвивається не завдяки, а всупереч», – розповів він.

І лише після традиційного  святкування Івана Купала Карпати подобрішали і пустили літаки у своє серце – до самісінької Говерли. 

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.